zielony szeroki cienki prostokąt, element jest przerywnikiem na stronie

O NASZEJ

FIRMIE

Zdjęcie Pana Patrcjusza Wybrańca w jego warsztacie podczas pracy, założyciela i stolarza firmy stol-max. Stolarz tnie drewniane płyty na wielkim okrągłym ostrzu na maszynie do tego przeznaczonej.

Patrycjusz Wybraniec z firmy Stol-Max Meble na wymiar www.stol-max.net zajmuję się stolarstwem od ćwierć wieku. Znajduję się w naszej Tyskiej Bazie Rzemieślników, internetowej bazie zakładów z tradycją! Pełną bazę znajdziecie na stronie ➡ https://umtychy.pl/tyscyrzemieslnicy

Choć szkołę ukończył w zupełnie innym kierunku, to jego obecny fach ma we krwi. – Od kiedy byłem dzieckiem, w rodzinie zawsze ktoś zajmował się „stolarką”. Czy to dziadek, czy wujek, a potem ja sam zacząłem pracować w firmie zajmującej się produkcją mebli. Po kilku latach postanowiłem pójść na swoje i założyłem własną firmę – wspomina pan Patrycjusz.

Aktualnie wraz dwoma pracownikami zajmuje się produkcją mebli. – Wykonujemy meble pod wymiar. Do kuchni, łazienek, meble pokojowe. Wszystko, na co tylko klient ma ochotę – zapewnia. Firma STOL-MAX znajduje się przy „Sublach”, na ulicy Chałupniczej 3.

STOL-MAX jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, cechującą się zaufaniem i zadowoleniem klientów. Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar dla klientów indywidualnych, jak i instytucji oraz firm. Jeśli szukasz partnera, który jest w stanie dopasować meble do twoich pomieszczeń, a na dodatek potrafiącego zrobić to dobrze i sprawnie – postaw na nas, jak zrobiło wielu naszych usatysfakcjonowanych klientów.

Nasze produkty charakteryzują się różnorodnością stylizacji, w których zawsze uwzględniamy najnowsze trendy w meblarstwie. Nasi pracownicy co dzień dokładają wszelkich starań, by oferta była wszechstronna i uniwersalna, dzięki czemu docieramy do szerokiego grona klientów, ceniących sobie funkcjonalność, atrakcyjność, wygodę i ergonomię naszych mebli. Nie musisz nam wierzyć na słowo. Sprawdź naszą stronę na Facebooku albo opinie ludzi, którzy nam zaufali, by przekonać się osobiście, że dbamy o swoich klientów i że zależy nam na tym, by byli zadowoleni z efektu naszej pracy. Pozwól nam dowieść swojego profesjonalizmu i zostań jednym z nich!